निस्क्रिय रहेका एक्स अकाउन्ट बिक्री गर्दै एलन मस्क

एक्स अर्थात् पूरानो ट्वीटरमा अकाउन्ट बनाएर छोडेको छ भने कम्पनीका मालिक एलन मस्कले अब ती एक्स अकाउन्टलाई बेच्दैछन् जो सक्रिय छैनन् ।

सोसल मिडिया प्लाटफर्म एक्समा साडे डेढ अर्ब त्यस्ता अकाउन्ट छन् जसलाई कसैले पनि प्रयोग गर्दैन । यसका लागि एक्स कम्पनीले ह्याण्डल मार्केटप्लेस सर्भिस सुरुवात गरेको छ । आगामी महिनाभरमा यस्ता सबै निस्क्रिय अकाउन्टहरुलाई यहीँ मार्केटप्लेसमार्फत् बिक्री गरिनेछ ।

ती अकाउन्टहरु यस्ता हुन् जसबाट अहिलेसम्म कुनैपनि पोस्ट गरिएको छैन । यसका अलावा ती अकाउन्टमा लगइनको समेत कुनै क्रियाकलाप भएको छैन ।त्यसैले मस्कले एक्समा ठाउँ ओगटेर रहेका त्यस्ता करोडौँ अकाउन्टहरु बेच्ने योजना बनाएका हुन् । ती सबै अकाउन्टहरुको मूल्य ५० हजार डलर पर्ने बताइएको छ ।

Share This:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com